WIECZORY TEMATYCZNE

HACIENDA MEXICANA

Hacienda Mexicana to jeden z najbardziej popularnych wieczorów tematycznych. Niebezpieczni gringo, piasek pustyni, wysokie kaktusy i urodziwe seniority. To wszystko okraszone jest gorącymi latynoskimi rytmami więc nie dziwi częstotliwość wyboru właśnie tego wieczoru.

czytaj więcej

PROHIBICJA

Prohibicja to świetny pomysł dla każdego rodzaju grup. Gangsterskie klimaty, piękne kobiety, dym z cygar, a przy tym szansa na rozbicie banku to tylko niektóre z propozycji, które przygotowaliśmy dla grupy w ramach tego wieczoru.

czytaj więcej

HOLLYWOOD

Wieczór Hollywood zawiera autorskie elementy, które pozwalają uczestnikom wcielić się w celebrytów ze świata filmu i muzyki zupełnie tak jakby pojawili się w Kaliforni, gdzie mieści się centrum filmowego świata.

czytaj więcej

HAWAJSKIE ALOHA

Hawajskie Aloha to wieczór, który przenosi nas do wyspiarskich klimatów, gdzie dziewczęta ubrane w sukienki z liści palmowych powitają zabłąkanych turystów. Ugoszczą pod słomkowym parasolem, przygotują kolorowego drinka i poczęstują słodkimi owocami.

czytaj więcej

WIECZÓR WENECKI

Wieczór wenecki to propozycja dla firm, które oczekują niecodziennej imprezy. Uczestnicy przeniosa się do najbardziej romantycznego miasta Europy - Wenecji.

czytaj więcej

WIECZÓR PIRACKI

Wieczór piracki przenosi uczestników to tajnej korsarskiej jaskinii gdzie pośród rozlewanego piwa i rumu, najwięksi piraci walczą o wpływy na siedmiu morzach. Pirackie kapelusze, skrzeczące papugi i oczywiście skrzynie pełne złota czekają na najlepszych.

czytaj więcej

DZIKI ZACHÓD

Dziki Zachód pełen wrogich Indian kusi złotem, które czeka tylko na odkrycie. Tylko założyć kowbojski kapelusz i ruszać, a przy odrobinie szczęścia szeryf nie zamknie nas w więzieniu, napijemy sie whisky w saloonie i zgarniemy złoto Klondike.

czytaj więcej

PRL

PRL oczekuje tylko jednego - wyrobienia norm. Najważniejsi dygnitarze Komitetu Centralnego przyjechali na dożynki nagrodzić najlepszych rolników i robotników. Wśród nich i uczestnicy wieczoru. Czy zasłużyli na kartki na cukier, albo nowego Fiata 126p?

czytaj więcej

MAGIA I CZARY

Magia i czary wypełnią ten wieczór, który przerodzi się w istny sabat czarownic. Wiedźmy zamkną naszych gości w drewnianej klatce, upoją tajemniczym wywarem, a na koniec podzielą się czarodziejskimi sekretami.

czytaj więcej
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X