URZĄDZENIA DLA DZIECI

DMUCHANA ZJEŻDZALNIA

Dmuchana zjeżdżalnia to propozycja dla najmłodszych uczestników pikników i festynów. Zjazd z kilku metrów to dla maluchów ogromne emocje, a fakt, że konkurencja ta została stworzona dla najmłodszych zapewnia 100% bezpieczeństwa uczestnikom konkurencji.

czytaj więcej

Krokodyl

TRAMPOLINA

Trampolina jest idealnym pomysłem na konkurencję dla dzieci, choć przyciąga również uwagę dorosłych. Nawet najmłodsi z chęcią sprawdzą jak wysoko można oddać skok na batucie, a osiatkowane ściany zapewnią bezpieczeństwo pociechom.

czytaj więcej

BASEN Z PIŁKAMI

Basen z piłkami to najwspanialsza rozrywka dla najmłodszych uczestników imprez. Kąpiel pośród setek kolorowych, miękkich piłek jest sprawdzoną zabawą dla maluchów jak i większych dzieci. Ta konkurencja to niezawodny standard.

czytaj więcej

ZORBING

Zorbing to klasyk na imprezach integracyjnych i spełnienie marzeń wszystkich wielbicieli ekstremalnych sportów. Umieszczamy ich wewnątrz kuli wykonanej ze sztucznego tworzywa i staczamy z pochyłości. To tylko jedna z wielu opcji na wykorzystanie tej konkurencji.

czytaj więcej

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Ścianka wspinaczkowa, którą dysponujemy to urządzenie o ośmiometrowej wysokości dysponujące dwiema drogami, które mogą pokonywać uczestnicy konkurencji. Brak wymagań terenowych, przepustowość i widowiskowość konkurencji to jej główne atuty.

czytaj więcej

BYK RODEO

Byk Rodeo to sprawdzona konkurencja na piknikach. Wierzgający mechaniczny zwierzak na pewno nie będzie łatwy do ujeżdżenia, ale satysfakcja i widowiskowość walki na tym dmuchańcu przypadnie do gustu zarówno dorosłym jak i dzieciom.

czytaj więcej

DESKA SURFINGOWA

Deska surfingowa to inna wersja znanego urządzenia piknikowego - byka rodeo. I choć nie na falach będzie odbywać się szalone ujeżdżanie deski to poskromienie jej na pewno da wiele radości wszystkim, którzy tego spróbują.

czytaj więcej

BUNGEE RUN

Bungee Run nie jest powszechnie znaną konkurencją jednak na pikniki nadaje się doskonale - dwie osoby ścigające się o to kto bardziej rozciągnie sprężystą gumę do której są przywiązani z pewnością wzbudzi emocje wszystkich gapiów.

czytaj więcej

GLADIATORZY

Gladiatorzy to konkurencja gdzie dwóch uczestników rozegra zaciekły bój. Z użyciem specjalnych, miękkich pałek, będą próbowali zrzucić się nawzajem z podwyższenia. Celne uderzenia są bezbolesne, ale z pewnością wytrącą przeciwnika z równowagi.

czytaj więcej

SEGWAYE

Segwaye to nowoczesne dwukołowe pojazdy, które z użyciem skomplikowanej elektroniki na ich pokładzie same utrzymują równowagę. Dzięki temu bezgłośne przemieszczanie się nimi jest nie tylko intuicyjne, ale daje też moc radości.

czytaj więcej

DLA NAJMŁODSZYCH

Atrakcje dla najmłodszych to konieczność w trakcie pikników rodzinnych, bądź imprez dla szkół. Jesteśmy gotowi i na to - w naszej ofercie można znaleźć proste konkurencje, które rozwijają dzieci, dają im moc radości, a przy tym są całkowicie bezpieczne.

czytaj więcej
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X