URZĄDENIA WODNE

SKUTERY WODNE

Skutery wodne to przede wszystkim ogromne prędkości i doskonała zabawa. Potężne maszyny rozpędzają się w mgnieniu oka, a ich zwrotność, którą zobaczyć można wśród kropel rozpryskującej się wody jest nie do opisania.

czytaj więcej

SMOCZE ŁODZIE

Smocze łodzie to unikalna wodna konkurencja o charakterze integracyjnym, angażująca jednocześnie nawet dwadzieścia osób! Współpraca drużyny jest nieodzownym elementów podczas wyścigów smoczych łodzi.

czytaj więcej

RIBY

RIBy to nieporównywalna z żadną inna konkurencja wodna. Pontony hybrydowe to zawsze ogromne prędkości, skoki po falach i rozwiane wodną bryzą włosy. A przy tym głośny warkot silnika, którego wielka moc wynosi dziób RIBa ponad powierzchnię wody.

czytaj więcej

KAJAKI

Kajaki to klasyka na imprezach integracyjnych dlatego nie może zabraknąć ich w naszej ofercie. Pełen relaksu i kontaktu z naturą spływ rzeką to sprawdzony pomysł na wspólne spędzenie czasu z przyjaciólmi czy ze znajomymi z pracy.

czytaj więcej

ŻAGLÓWKI

Żaglówki są propozycją dla tych, którzy pragną spokojniejszej rekreacji i obcowania z naturą. Wydęte wiatrem żagle, ster w garści i oddana załoga wspólnymi siłami pożegluje w siną dal. No chyba, że będzie ostry wiatr to na pewno będzie ekstremalnie.

czytaj więcej
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X