POKAZY

POKAZY TANECZNE

Pokazy taneczne to doskonała forma uatrakcyjnienia każdego wieczoru tematycznego. Ponętne tancerki, doskonałe układy choreograficzne i piękne, kolorowe stroje sprawiają, że pokaz taneczny stanowi doskonały przerywnik w trakcie wieczoru tematycznego.

czytaj więcej

POKAZY BARMAŃSKIE

Pokazy barmańskie stanowią popis sprawności, a także talentu flair - latające butelki, shakery i powstające na oczach uczestników pokazu kolorowe drinki świetnie nadają się jako uzupełnienie wieczorów tematycznych.

czytaj więcej

POKAZY SZTUK WALKI

Pokazy sztuk walki świetnie sprawdzają się jako dynamiczny dodatek do wieczorów związanych z Dalekim Wschodem. Popisowe potyczki w wykonaniu adeptów szkół walki, różnego rodzaju bronie, a także stroje sprawią, że pokaz na długo zapadnie w pamięć uczestnikom.

czytaj więcej

POKAZY ILUZJONISTYCZNE

Pokazy iluzjonistyczne to zawsze doskonałe widowisko. Charyzmatyczny magik zabawi publikę, pokazując sztuczki przeczące prawom fizyki. Czytanie w myślach, materializacja rzeczy i ich znikanie to tylko niektóre z atrakcji jakie można z nim zobaczyć.

czytaj więcej

POKAZY RYCERSKIE

Pokazy rycerskie to szczęk stali, lśniące pancerze, kolorowe tarcze i powiewające na wietrze tuniki. A gdy dodać do tego możliwość zważenia w dłoniach halabardy czy bojowego topora mamy pewność, że pokaz będzie niezapomnianym widowiskiem.

czytaj więcej

POKAZY TAŃCA OGNIA

Pokazy tańca ognia zapewniają kilkunastominutowe widowisko z użyciem ognia - płonące kije, łańcuchy czy połykacze ognia w połączeniu z dynamiczną i dostosowaną do pokazu muzyką zapewnią doskonałą rozrywkę wieczorowa porą.

czytaj więcej

POKAZY FAJERWERKÓW

Pokazy fajerwerków nie wymagają dodatkowego przedstawiania - z użyciem kolorowych błysków i huku eksplozji są doskonałym pomysłem na uświetnienie firmowej rocznicy, Sylwestra czy innego, wartego upamiętnienia wydarzenia.

czytaj więcej
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X