POJAZDY MECHANICZNE

QUADY

Quady to sztandarowa konkurencja mechaniczna. Wszędobylskie i niezwykle sprawne pojazdy czterokołowe zdobyły serca wielbicieli mechaniki, a tym samym uczestników imprez integracyjnych. Posiadając kilkanaście quadów wykorzystujemy je na niemal każdej naszej imprezie integracyjnej.

czytaj więcej

BUGGY

Buggy to doskonała propozycja dla wielbicieli pojazdów mechanicznych - szybkie i bezpieczne oklatkowane samochody świetnie sprawdzają się na wyścigach zarówno podczas pikników jak i w grach terenowych. Te pojazdy posiadamy jako nieliczni w kraju.

czytaj więcej

OFFROAD

Offroad to propozycja dla prawdziwych twardzieli. Przygotowane do ekstremalnej walki z ciężkim terenem pojazdy na wielkich oponach z agresywnym bieżnikiem, wyposażone w wyciągarki czy snorkel sprawią, że mężczyźni będą piszczeć z radości.

czytaj więcej

AMFIBIA

Amfibia ośmiokołowa to doskonała propozycja dla grup, które często jeżdżą na imprezy integracyjne i widziały wiele. Nasza amfibia radzi sobie w najcięższym terenie, a sterowanie podobne do tego znanego z czołgów spodoba się każdemu.

czytaj więcej

PODUSZKOWCE

Poduszkowce to pojazdy z lotniczymi silnikami wytwarzające z użyciem śmigła poduszkę powietrzną. Nasze profesjonalne, dwuosobowe poduszkowce potrafią przemieszczać się po niemal każdym terenie robiąc przy tym niemało hałasu.

czytaj więcej

SEGWAYE

Segwaye to nowoczesne dwukołowe pojazdy, które z użyciem skomplikowanej elektroniki na ich pokładzie same utrzymują równowagę. Dzięki temu bezgłośne przemieszczanie się nimi jest nie tylko intuicyjne, ale daje też moc radości.

czytaj więcej

GWHEEL

Gwheel to nietypowy pojazd będący połączeniem deskorolki i deski snowboardowej. Satysfakcja z okiełznania go jest nie do porównania z niczym innym zwłaszcza, że pojazd napędzany jest niewielkim, ale zrywnym silnikiem. Takie urządzenie mamy jako jedyni w kraju.

czytaj więcej

WHEELSURF

Wheelsurf jest mechanicznym monocyklem - pojazdem składającym się z jednego koła, we wnętrzu którego siedzi prowadzący go uczestnik imprezy integracyjnej. Ten absolutnie nietypowy pojazd posiadamy jako jedyni na terenie kraju.

czytaj więcej

RADIO CONTROL

Radio control czyli zdalnie sterowane pojazdy kontrolowane przy użyciu profesjonalnych manipulatorów to nie zabawki. Napędzane spalinowymi silnikami osiągają zawrotne prędkości, będąc przy tym spełnieniem dziecięcych marzeń.

czytaj więcej

POJAZDY WOJSKOWE

Pojazdy wojskowe - czołgi, pojazdy opancerzone, gąsienicowe amfibie - to i dużo wiecej także znajduje się w naszej ofercie. Przejażdżka kilkudziesięciotonowymi pojazdami znanymi tylko z filmów akcji to doskonałe urozmaicenie imprez plenerowych.

czytaj więcej

TRIKKE

Trikke to nietypowy pojazd łączący w sobie hulajnogę, rower i.. centrum do fitnesu. Nietypowy sposób jazdy wzbudza zainteresowanie wszystkich, którzy widzą to urządzenie. Wykorzystujemy go na imprezach integracyjnych jako jedyni w kraju.

czytaj więcej

ROWERY

Rowery zdawałoby się nie są niczym szczególnym. Mimo to mało kto korzysta z nich podczas imprez integracyjnych. Dzięki nim uczestnicy szybko przemierzą obszar gry terenowej, wezmą udział w zawodach kolarskich, a na koniec dotrą do odległych i urokliwych zakątków.

czytaj więcej

GOKARTY

Gokarty jako pierwsi w kraju realizujemy w dowolnym miejscu do którego pojedzie grupa. Rozstawimy tor, przeszkolimy rajdowców, a także przeprowadzimy zawody tych tylnonapędowych pojazdów. Wszystko to z piskiem opon i w smrodzie spalin.

czytaj więcej
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X