Paintball

Paintball

Paintball to jedna z najbardziej popularnych konkurencji na imprezach integracyjnych. Emocje jakie wyzwala są nieporównywalne z żadną inną konkurencją. Las, dwie drużyny, karabinki paintballowe, huk wystrzałów i taktyka, a przy tym świetna zabawa.

czytaj więcej

Speedball

Speedball to jedna z odmian paintballa - rozgrywana na specjalnie osiatkowanym polu z dmuchanymi przeszkodami stanowi doskonałe widowisko. Teraz także uczestnicy imprez integracyjnych mogą poczuć sportowe emocje i dynamikę zawodów speedballowych.

czytaj więcej

Lasertag

Laser Tag to system karabinków posiadających emiter i czujnik lasera. Po naciśnięciu spustu karabin emituje wiązkę lasera która, jeśli strzelec jest celny, zostanie odebrana przez czujnik karabinu przeciwnika.

czytaj więcej

Killing house

Killing house to wg wikipedii specjalnie przygotowany budynek w którym wyodrębnione są pomieszczenia w których znajdują się manekiny terrorystów oraz zakładników (kobiet, dzieci itp.). W jego wnętrzu ćwiczą najlepsze jednostki specjalne na świecie. 

czytaj więcej
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X