NA NIEPOGODĘ

alternatywy na niepogodę

Realizując imprezy integracyjne bardzo często jesteśmy pytani o inne rozwiązanie na wypadek niepogody. Organizujemy liczne konkurencje, które stanowią alternatywę dla programów plenerowych. Wykonując je w obrębie pomieszczeń zabezpieczamy całkowicie zarówno sprzęt jak i uczestników imprezy przed konsekwencjami niekorzystnej aury.

1 z 10

1 z 10  to doskonały pomysł na rywalizację pomiędzy uczestnikami podzielonymi na podgrupy. Uczestnicy sprawdzani są z wiedzy ogólnej stając za specjalnie przygotowanymi dla nich stanowiskami z użyciem których mogą zgłaszać się do odpowiedzi. Różnorodne pytania na pewno zaskoczą uczestników pozwalając wykazać się wiedzą. 

Las Vegas

Wieczór tematyczny Las Vegas to sprawdzony sposób na angażowanie nawet bardzo dużych grup, bez względu na płeć czy wiek. Uczestnicy nawet przez długie godziny mogą odkrywać sekrety gier takich jak ruletka czy blackjack bawiąc sie przy tym doskonale. Wszystko obsługiwane jest przez krupierów, którzy zajmują sie uczestnikami, tłumacząc przy tym zasady gier. 

Sporty przyszłości

Sporty przyszłości to idealne rozwiązanie dla grup, które mimo niepogody chcą się troche poruszać. Jest to program, w którym z użyciem konsol sterowanych specjalnymi manipulatorami realny ruch uczestników przenoszony jest do wirtualnego świata. 

Escape room

Uczestnicy podzieleni są na małe grupy i zamknięci w osobnych pokojach. Na rozwiązanie zadań mają dokładnie godzinę, i ani sekundy dłużej. Impreza zaczyna się od wprowadzenia uczestników w odpowiedni klimat, poprzez opowiedzianą na początku historię. Nieszczęśnicy są  skuci łańcuchami w ciemnym hotelowym pokoju a ich zadaniem jest się wyswobodzić.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X