LAS VEGAS

o programie

Wieczór w Las Vegas to jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie czasu po kolacji. To doskonała zabawa, podczas której uczestnicy w bezpieczny sposób, nic nie ryzykując, mogą wcielić się w rolę gracza. W trakcie imprezy uczestnicy mają możliwość korzystania z przeróżnych gier i odczucia prawdziwego ryzyka - grają jednak z użyciem jedynie żetonów i falsyfikatów banknotów przygotowanych na potrzeby wieczoru tematycznego. Każdą z gier prowadzi minimum jeden krupier, który nie tylko za zadanie ma ją obsługiwać, ale również tłumaczyć zasady gier i odpowiadać na wszystkie pytania grających związanych z "kasynem" czy strategią gry.
Czas trwania imprezy w zależności od wcześniejszych ustaleń to trzy do pięciu godzin.

atrakcje i dekoracje

Głównymi atrakcjami podczas "kasyna" są oczywiście gry. Rozgrywają się one na pełnowymiarowych, wykonanych z litego drewna stołach. Wśród nich można znaleźć:

 • ruletka - nawet 80-centymetrowe rulety na niemal dwu i pół metrowym stole. Stół może obsługiwać nawet dwóch krupierów tak, aby całość zabawy przebiegała sprawnie i bez przestojów. Gra toczyć się może nawet dla dwunastu osób jednocześnie,
 • texas holdem poker lub stud poker - poker dwu lub pięciokartowy. Obie wersje tej gry zapewniają jedną z najbardziej emocjonujących rozrywek, podczas których łut szczęścia ma nie mniejsze znaczenie niż przenikliwość umysłu i siła charakteru,
 • blackjack - w popularne oczko gdzie zadaniem uczestników jest zdobycie jak najbliższej 21 punktom konfiguracji kart,
 • atrakcje_i_dekoracje
 • kości - niezwykle popularna w USA gra w opcji zwanej craps - możliwość w tę grę prowadzoną często przez dwóch krupierów proponujemy jako nieliczna firma w Polsce,
 • bingo - mało znana w Polsce gra o charakterze loterii,
 • dart - zawody w celności i precyzji rzucania lotkami do tarczy,
 • piłkarzyki barowe - mniej związana ze światem kasyna drużynowa gra zapewniająca doskonałą rozrywkę dla czterech osób.Wszystkie podstawowe elementy wyposażenia wykonane są z wielką dbałością o szczegóły, jednolitość kształtów i kolorów tworząc spójną całość mającą wpływ na całościowy wygląd wieczoru tematycznego.


Dodatkowymi atutami związanymi z dekoracją i wyglądem przeprowadzanej przez nas zabawy są punktowe, klimatyczne światła rozstawiane przy stołach, falsyfikaty banknotów, żetony do gry oraz niezbędne do zabawy akcesoria - buty i grabki krupierskie. Nie może zabraknąć też wytwornicy dymu, która zamienia pomieszczenie, w którym odbywa się impreza w zadymioną "jaskinię hazardu".

Możliwości firmy Sniper pozwalają na obsługę nawet trzystuosobowych grup podczas organizacji tego typu imprez.

prohibicja

Prohibicja to rozbudowana wersja programu Las Vegas zmieniająca prostą konwencję wieczoru tematycznego w doskonałe widowisko angażujące uczestników na kilka godzin do innych aktywności nierzadko powiązanych z tematyką gangsterskich porachunków.

Impreza tego typu zaczyna się wielkim wejściem - uczestnicy zostają przeszukani na wypadek posiadania broni, a w przypadku odnalezienia jej, broń taka jest im odbierana i chowana w specjalnym kufrze. Kobiety przyodziane są w szale boa, a mężczyźni w kapelusze Ala Capone. Po rozgoszczeniu się przy stołach podczas ekskluzywnej kolacji czas na wejście prezesa firmy
prohibicja
- wychodzi on z zadymionego pomieszczenia podświetlonego zza jego pleców. Całość towarzystwa zostaje uciszona strzałami z pistoletu. Prezes pociąga cygaro rozżarzając je i zaczyna powitanie występując w roli Ojca Chrzestnego przybyłych tutaj Rodzin. Gdy skończy, konferansjer zaprasza uczestników do kolacji. Po niej zaczyna się zabawa. Konkursy prowadzone dla wszystkich Rodzin, hostessy roznoszące cygara i przynoszące drinki, a do tego oczywiście nie słabnący nawet na chwilę klimat toczącej się kołem fortuny - krupierzy co chwilę oznajmiają wielką wygraną, lub sromotną porażkę - szkoda tylko, że w naszej zabawie nikt nie gra na prawdziwe pieniądze.

Dodatkiem do imprezy jest kompletna obsługa audio w postaci DJ'a co pozwala na obsługę nawet bardzo dużych grup. Opcjonalnie do tego typu imprez proponujemy również degustacje whisky i cygar, pokazy tańców standardowych bądź latynoamerykańskich lub muzykę jazzową wykonywaną na żywo.

Więcej na ten temat można przeczytać w dziale "Prohibicja".

dlaczego warto

Wieczór Las Vegas warto wybrać ponieważ:

 • jest to sprawdzona i doskonała forma spędzenia wieczoru,
 • angażuje uczestników do różnorodnych konkurencji przez całość trwania imprezy,
 • pozwala na zmianę koncepcji imprezy w zależności od dekoracji na imprezę gangsterską, piracką, wojskową itp,
 • może być skierowane do grup o dowolnej wielkości.

informacja

Firma Sniper nie prowadzi gier losowych, w rozumieniu ustawy o grach losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach z dnia 29 lipca 1992 roku, (tekst jednolity Dz. U. z 1998 roku, Nr 102, poz. 650 z późniejszymi zmianami).

galeria

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X