GRY MIEJSKIE

o programie

Tego typu imprezy pozwalają nie tylko na zapoznanie się z historią danego miasta, ale także na zapomnienie w przygodzie, która właśnie odkrywa przed uczestnikami swoje tajemnice. Gry miejskie to połączenie gier fabularnych i terenowych, z odrobiną zagadek logicznych i zadań sprawnościowych. Połączenie to stanowi prawdziwie wybuchową mieszankę zmieniając szare mury miasta w arenę, na której rozegra się zaciekły bój o to kto pierwszy odnajdzie zaginiony przed wiekami skarb. Co istotne, tego typu program pozwala wykonywać imprezy integracyjne w miejscach niedostępnych wcześniej dla tego typu aktywności - centrach dużych miast.

osnowa fabularna

Osnowa fabularna programu dostosowywana jest do historii i topografii miasta, w której rozgrywa się cała zabawa. Całość gry miejskiej kończy się zawsze odnalezieniem finałowego skarbu i z tymi poszukiwaniami łączy się fabuła, jednak zawsze jest ona inna w zależności od miejsca wykonania imprezy. W Krakowie będzie mieć ona związek z dworem Kraka, w Olsztynie - z Kopernikiem, a w Malborku z krzyżackimi skarbami. Zdobywane po kolei wskazówki i rozwiązywane zadania zbliżają uczestników do wyjaśnienia zagadki.

Uniwersalność programu w stosunku do miejsca jego wykonania zapewnia kompletny brak ograniczeń terenowych, a co za tym idzie możliwość wykonania gry miejskiej dla każdej grupy w każdym miejscu.

konkurencje i zadania

Dla uczestników gier miejskich przygotowaliśmy kilkadziesiąt różnorodnych zadań i konkurencji. Poczynając od żebrania na ulicy, po przekupywanie żebraków. Pościgi taksówkami, przeprawy przez podziemne tunele, ucieczki przed nieprzyjaciółmi i przeczesywanie zapomnianych uliczek. Wszystko to i wiele więcej czeka przed śmiałkami szukającymi skrytych w mrokach dziejów skarbów. Propozycje konkurencji dostosowywane są do historii miasta i całości programu.

dlaczego warto

Gry miejskie warto wybrać ponieważ:

  • są nowatorską, nieznaną formą spędzania czasu,
  • ich wykonanie możliwe jest na każdym terenie,
  • pozwala angażować małe i duże grupy,
  • wiąże się z historią danego miejsca, więc ma walory edukacyjne.
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X