GRY DETEKTYWISTYCZNE

O PROGRAMIE

Gdyby ściany pokojów hotelowych potrafiły mówić, z pewnością opowiedziałyby wiele nieprawdopodobnych historii, o jakich się nam nie śniło. Lecz milczą, z obojętnością przyglądając się ciemnym stronom ludzkiej duszy - zdradom, nielegalnym transakcjom, osobistym tragediom; są cichymi świadkami wyznań, kłamstw, składnych obietnic, łez, krwi... Bycie świadkiem morderstwa to nigdy nie jest miłe wydarzenie. Ponury nastrój i morderca, który być może wciąż jest wśród nas!

Gry detektywistyczne to doskonały pomysł będący alternatywą na niepogodę lub spędzenie czasu przez grupę wieczorem. Nowatorskość programów polega na tym, że uczestnicy mają za zadanie rozwiązać zagadkę przemierzając cały hotel i odnajdując postaci zaangażowane w zabawę. Wykonując zadania dla nich i łącząc z pozoru nie powiązane ze sobą fakty uczestnicy będą zyskiwać informacje lub przedmioty przydatne do wskazania tytułowego mordercy. Całość zabawy odbywa się w podgrupach, punktując zgrane i pomysłowe zespoły.

 

 

galeria

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X